گواهی اشتغال به تحصیل

گواهی اشتغال به تحصیل

1.دانشجویانی که نیاز به گواهی اشتغال به تحصیل فارسی یا انگلیسی دارند با توجه به نیاز خود، راهنمای صدور گواهی اشتغال به تحصیل فارسی یا راهنمای صدور گواهی اشتغال به تحصیل انگلیسی را مطالعه و طبق آن در سامانه گلستان درخواست خود را ثبت نمایند.

2.پس از ثبت درخواست اشتغال به تحصیل فارسی در سامانه آموزشی گلستان، مراتب را از طریق ایمیل به کارشناس آموزش مربوطه اعلام نمایند تا حداکثر ظرف 48 ساعت برای دانشجو از طریق ایمیل ارسال شود و در صورت نیاز به دریافت اصل گواهی در ایمیل ذکر شود تا هماهنگی لازم در این خصوص از سوی کارشناس مربوطه انجام شود.

3.در صورت نیاز به اشتغال به تحصیل انگلیسی، پس از ثبت درخواست اشتغال به تحصیل انگلیسی در سامانه آموزش گلستان، مراتب را از طریق ایمیل به کارشناس آموزش مربوطه اعلام نمایند تا تایید شود. از آنجا که صدور اشتغال به تحصیل انگلیسی از سوی مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه انجام می پذیرد، پس از تایید در سامانه توسط آموزش دانشکده، جهت دریافت از طریق تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیگیری شود.

تذکر:

صدور گواهی اشتغال به تحصیل برای دانشجویانی که در نیمسال مورد تقاضا در مرخصی تحصیلی به سر می برند، از طریق تحصیلات تکمیلی دانشگاه ( واقع در ساختمان مرکزی دانشگاه) امکان پذیر است، دانشجو می بایست پس از ثبت درخواست در سامانه آموزشی گلستان، اطلاع به کارشناس آموزش مربوطه در دانشکده جهت تایید در سامانه، از طریق تحصیلات تکمیلی دانشگاه درخواست خود را پیگیری نماید.

 کارشناس سرکارخانم عینی  " امور مربوط به دانشجویان مقطع دکتری و دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد گروه قدرت"

eini[AT]eetd.kntu.ac.ir 84062253
 
کارشناس سرکارخانم سیفی  "امور مربوط به دانشجویان کارشناسی ارشد گرایش های الکترونیک، مخابرات، کنترل، مهندسی پزشکی و برق- مکاترونیک" 
maryam.seify[AT]alborz.kntu.ac.ir 84062253
کارشناس سرکار خانم رحیمی( مسئول دفتر گروه ها) groups[AT]eetd.kntu.ac.ir 84062242
تعداد بازدید:
426
تاریخ:
1399/11/08
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الكترونيكي شما
شماره تلفن
توضيحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
كد امنيت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه خواجه نصير الدين طوسي ميباشد.