تمدید سنوات
تمدید سنوات

1دانشجویان مقطع کارشناسی از ورودی سال 1394 به بعد ،که طی سنوات مجاز تحصیلی (4 سال- 8 نیمسال) و نیمسال نهم (بنا بر تصمیم هیأت رئیسه دانشگاه ، انتخاب واحد در نیمسال تحصیلی نهم، بدون درخواست تمدید سنوات و بدون پرداخت شهریه مجاز می باشد و دانشجو قادر به انتخاب واحد در نیمسال نهم می باشد) موفق به گذراندن کلیه واحدهای درسی خود نشده اند و متقاضی تمدید سنوات تحصیلی ، در نیمسال دهم می باشند، می بایست طبق مراحل زیر عمل نمایند.

2- دانشجو می بایست حداقل 1 ماه قبل از زمان انتخاب واحد نیمسال بعد، طبق تقویم آموزشی دانشگاه ، تقاضای تمدید را در پیشخوان خدمت سامانه گلستان  برای کمیسیون موارد خاص دانشگاه  تکمیل نماید.

3- دانشجو به همراه درخواست تکمیل شده، درصورتیکه اسناد و مدارکی (پزشکی ، مشاوره ای و غیره)داشته باشد که در تصمیم گیری اعضای کمیسیون موارد خاص موثر می باشد را به همراه درخواست خود در قسمت مدارک ضمیمه و ارسال می نماید.

4- دانشجو حداکثر به مدت 2 هفته پس از ارائه درخواست در گلستان در گزارش شماره 173 سامانه آموزشی گلستان می تواند رأی شورای دانشکده را ملاحظه نماید.

5- دانشجو حداکثر 2 هفته پس از صدور رأی شورای آموزشی دانشکده ، در گزارش شماره 173 سامانه آموزشی گلستان  می تواند رأی کمیسیون بررسی موارد خاص دانشگاه را ملاحظه نماید.

6- در صورت موافقت  کمیسیون بررسی موارد خاص دانشگاه با تقاضای تمدید سنوات ، دانشجو مجاز به انتخاب واحد در نیمسال بعدی خواهد بود

تذکرات: 

- دانشگاه اختیار دارد در شرایط خاص و بنابر تقاضای دانشجو ، حداکثر 2 نیمسال تحصیلی مدت مجاز تحصیل را افزایش دهد که شامل نیمسال نهم و دهم می باشد.

- دانشجویان مشمول نظام وظیفه در صورتی مجاز به تمدید سنوات تحصیلی بیش از 8 نیمسال تحصیلی خواهند بود که با مراجعه به گزارش 173  از وضعیت مجوز سازمان وظیفه عمومی برای ادامه تحصیل خود مطلع شوند.

- شهریه افزایش سنوات تحصیلی در نیمسال دهم طبق تعرفه مصوبه هیأت امنای دانشگاه از دانشجویان مشمول آموزش رایگان دریافت خواهد شد.مبلغ بدهی در سامانه آموزشی گلستان برای دانشجو قابل رؤیت و قابل پرداخت می باشد.

  کارشناس مربوطه: خانم کثیری-84062259-kasiri[AT]eetd.kntu.ac.ir
تعداد بازدید:
697
تاریخ:
1400/02/13
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الكترونيكي شما
شماره تلفن
توضيحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
كد امنيت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه خواجه نصير الدين طوسي ميباشد.